займ на карту онлайн потребительский кредит

Fustani i Dua Lipës vjedh gjithë vëmendjen (FOTO)

20 Nëntor, 2020 - 2:54 pm

Dua Lipa “i verboi” të gjithë në episodin e fundit të “The Graham Norton Show”, teksa mbante veshur një fustan-pelerinë.

E stilizuar nga Lorenzo Posocco, Dua dukej rrezatuese me një fustan nga koleksioni i Maison Valentino për vitin 2020.

Kristalet dhe teminat e argjendit i shtuan dhe më shumë shkëlqim performancës së këngëtares shqiptare me famë botërore, e cila vetëm pak ditë më parë shtyu për në shtator dhe tetor të vitit 2021, turneun e saj evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit të ardhshëm, për shkak të pandemisë. / KultPlus.com

Të ngjajshme