Reagimi i Era Istrefit për golat e Xhakës dhe Shaqirit

23 Qershor, 2018 - 7:22 pm

Mbrëmë u mbajt ndeshja Zvicër-Serbi, në të cilën Zvicra triumfoi me golat e dy shqiptarëve.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri kanë bërë krenarë gjithë shqiptarët pasi arritën të shënonin gola në ndeshjen e mbrëmshme, shkruan lajmi.net.Ka pasur reagime të shumta përmes të cilave shqiptarët kudo në botë kanë shprehur krenarinë me arritjet e futbollistëve.

Këngëtarja Era Istrefi së fundi ka publikuar fotografitë e Xhakës dhe Shaqirit, përmes tyre ka treguar përkrahje për dyshen me mesazhin “Një jetë, një ëndërr”.Ky njëherësh është varg i shkëputur nga kënga zyrtare e Kampionatit Botëror “Live it Up”, e cila këndohet nga Era, Will Smith dhe Nicky Jam. /Lajmi.net/

Të fundit

Të ngjajshme