Rita Ora mahnitë me dukjen në gjysmëfinalen e ‘The Voice of Australia’ (FOTO)

5 Shtator, 2021 - 7:58 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka pranuar shumë komente pozitive në lidhje me dukjen e saj të fundit në gjysmëfinalen e ”The Voice of Australia”, përcjell KultPlus.

Ajo ka ndarë disa fotografi në rrjete sociale, ndërsa ka prezantuar paraqitjen e saj unike dhe fustanin po ashtu mjaft interesant.

Me një nuancë të ngjyrës së vjollcë të lehtë e me flokët kaçurrela të kapura, Ora ka marrë gjithë vëmendjen.

“Unë nuk mund të besoj se jemi pothuajse në fund të The Voice Australia. Gjysmëfinalja me ekipin tim të mrekullueshëm #EkipiRita”. Kush mendoni se do të fitojë?”, është shprehur Ora në postimin e saj. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme