займ на карту онлайн потребительский кредит

Disenjatorja Vjollca Llapashtica, sjell koleksionin e ri (FOTO)

12 Maj, 2019 - 2:31 pm

Disenjatorja Vjollca Llapashtica ka sjell koleksionin i ri me fustane të nusërisë 2019.

Ky koleksion brilant, sjell modele të ndryshme të fustaneve të nusërisë ku secili prej tyre ka veçantitë e veta.

Çdo model i këtij koleksioni është i punuar me detaje të ndryshme dhe është i papërsëritshëm.

Këto kreacione të punuara me delikatesë dhe unike mund t’i gjeni në atelienë e saj në Lagjen “Arbëria” në Prishtinë. / KultPlus.com

Të ngjajshme