займ на карту онлайн потребительский кредит

Elaine Hendrix, aktorja e radhës që do ta luajë Alexis Carrington të “Dynasty”

29 Tetor, 2019 - 11:00 pm

Aktorja Elaine Hendrix do ta marrë rolin televiziv, i cili e bëri të famshme Joan Collins në telenovelën e viteve 1980, Dynasty.

Ylli i “Parent Trap” është zgjedhur si Alexis Carrington për sezonin e tretë të rilansimit të Dynasty, shkruan KOHA Ditore.

Hendrix po e merr përsipër rolin e lansuar nga ish ylli i “Desperate Housewives”, Nicollette Sheridan dhe përkohësisht i luajtur nga Elizabeth Gilles, e cila gjithashtu e ekranizon Fallon Carringtonin në seri.

Collins e luajti Alexis në serinë origjinale të Dynasty nga 1981 deri në 1989. Koha.net / KultPlus.com

Të ngjajshme