Dua Lipa, paraqitjet e saj briliante dhe momentet në Australi (FOTO)

5 Nëntor, 2022 - 4:34 pm

Dua Lipa po vazhdon të kalojë kohë në shumë vende të botës, shkruan KultPlus.

E gjithë kjo po ndodh si rezultat i turneut të saj “Future Nostalgia”, i cili ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm.

Në disa nga fotot e fundit që Lipa ka postuar në “Instagram”, ajo shihet teksa ka disa kafshë në prani të saj dhe kalon kohë me to. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme