Dua Lipa kryeson në listën ‘Top Global Albums’ të Spotify

7 Qershor, 2021 - 10:40 pm

Dua Lipa, këngëtarja kosovare me famë të gjerë ndërkombëtare po korr suksese të njëpasnjëshme me albumin “Future Nostalgia”.

Këtë e tregon edhe vetë profili i Spotify në Instagram, të cilët kanë publikuar një postim me statistika të albumeve më të mira dhe Dua ishte në krye të top listës me “Future Nostalgia”, përcjell KultPlus.

Me anë të postimit të fundit, Instagrami zyrtar i Spotify lajmëroi ndjekësit e tyre se këngëtarja shqiptare u rendit artistja me albumin në vendin e dytë.

Dua së fundi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Love Again”.

Kënga po pëlqehet shumë nga fansat e këngëtares dhe deri më tani ajo ka grumbulluar 10 milionë klikime brenda dy ditësh./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme