займ на карту онлайн потребительский кредит

Shqiptarja e cila këndoi në 25-vjetorin e një gazete gjermane

29 Gusht, 2018 - 3:24 pm

Gazeta gjermane PrimaSonntag, festoi para dy ditësh 25-vjetorin e themelimit. Me këtë rast, u organizua një festë për shënimin e këtij jubileu ku në skenë janë ngjitur bende të njohura gjermane.

Në skenën e kësaj feste që u mbajt në qytetin e Aschaffenburgut, u ngjit edhe një shqiptare. Arta Selimi, e njohur për publikun nga X Factor Albania 2012-të, këndoi para audiencës gjermane dy këngë, atë “Rolling in the deep” dhe “Price tag”.

Arta, për KultPlus tregoi se ishte kënaqësi e madhe që pas disa vitesh të këndoi para një publiku e po ashtu kënaqësi se ai publik ishte nga Gjermania.

“Rastësisht jam takuar me organizatorin Holger, dhe atij i ka pëlqyer zëri im. Kështu më ka ftuar që të jem pjesë e kësaj feste. Kam qenë në prova dhe gjithçka ka qenë mahnitëse”, ka thënë ajo për KultPlus.

Në këtë link gjeni informata më të gjera rreth këtij organizimi./ KultPlus.com

Të ngjajshme