Agnesa Vuthaj prezanton koleksionin e çantave në New York (FOTO)

13 Shtator, 2017 - 8:38 pm

Modelja e njohur Agnesa Vuthaj ka prezantuar koleksionin e saj më të ri të çantave në New York, me rastin e javës së modës.

Ish-miss Kosova është pjesë e kompanisë “Flying Solo” dhe prezantimi i çantave të koleksionit pranverë/verë 2018 është bërë në lokacionin e kësaj kompanie në New York.

Çantat ajo i ka prezantuar edhe në rrjetet sociale duke i reklamuar përmes disa modeleve të ndryshme. / KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme