займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa kërkon nga fansat që mos ta votojnë Donald Trump: Ky njeri është qesharak

5 Gusht, 2020 - 11:26 am

Ngjarja tragjike që ndodhi mbrëmë në Bejrut të Libanit, ka tronditur gjithë botën, indiferente nga kjo ngjarje nuk ka mbetur as këngëtarja shqiptare Dua Lipa, shkruan KultPlus.

Në rrjetin e saj social Instagram, Dua Lipa ka ndarë disa imazhe nga ky shpërthim teksa shprehet e tmerruar dhe zemërthyer nga kjo ngjarje.

Gjithashtu ajo shprehet e revoltuar me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Ajo ka ndarë edhe disa nga deklarata më qesharake dhe jo-serioze të presidentit.

Lipa ka bërë të ditur që nuk dëshiron që Trump të jetë më në krye të Amerikës dhe një gjë të tillë e ka kërkuar edhe nga fansat e saj.

“Ky njeri është një shaka, por çfarë ka të re? Votojeni atë të largohet”, shkruan Lipa. / KultPlus.com

Të ngjajshme