займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa, ndezë skenën e BBC Radio 1 me performancë Live (VIDEO)

21 Shkurt, 2018 - 10:56 am

Dua Lipa mbrëmë ka bërë një interpretim të mahnitshëm të këngës së saj të fundit “IDGAF”, në BBC Radio 1Live Lounge në Los Angelos, shkruan KultPlus.

Dua është shoqëruar edhe nga zërat e një supergrupi të përbërë nga – Charli XCX, Zara Larsson, MØ, Alma.

“Ne e bëmë një performancë të veçantë live në BBC Radio 1, derisa ishim në Los Anxhelos. Jam me fat që këndova IDGAF me vajzat e mija, Zara Larsson MØ ALMA Charli XCX! Dita e BIRTS!”


Po ashtu kujtojmë se sot do të mbahet ceremonia e Brits Awards 2018, ku Dua Lipa dominon në mesin e këngëtareve më të nominuara. Ajo është e nominuar në pesë kategori si artistja më e mirë femër, artistja më e mirë debutuese, kënga më e mirë me “New Rules”, albumi më i mirë anglez dhe videoklipi më i mirë anglez./KultPlus.com

Të ngjajshme