Bleonah sjell këngën “Honest” (VIDEO)

“Good Vibes” e ‘No one like you” janë dy këngët e këngëtares shqiptare Bleona Hasani (Bleonah) e cila karrierën po e zhvillon kryesisht në Suedi. Këngët e saj kanë marrë vëmendje atje dhe janë transmetuar në radiot shtetërore të Suedisë. Kjo padyshim që e ka shtyrë këngëtaren të punoj edhe më shumë.  

Bleonah tashmë ka publikuar këngën e radhës e cila titullohet “Honest”. Kënga është punuar me artistë suedezë dhe po pëlqehet nga publiku.

Vajza nga Mitrovica po punon fuqishëm që të ndërtojë një karrierë në Suedi e më gjerë. / KultPlus.com

Bleona Hasani vjen me këngë të re

“Good Vibes” titullohet projekti i saj i ri Bleona Hasani, këngëtarja kosovare e cila jeton në Suedi po vazhdon sukseset e saj në industrinë e muzikës. Bleona kësaj here erdhi në bashkëpunim me DJ e njohur suedez, Primo & Janousek të cilët publikuan projektin më të ri, të titulluar “Good Vibes”

14 vjeçarja nga Mitrovica, jeton në Suedi dhe po hyn në tregun muzikor suedez duke korrur suksese të njëpasnjëshme. Këngëtarja shqiptare mjaft e talentuar në janar të këtij viti kishte publikuar këngën “No one like you” e cila rezultoi e sukseshme

Këngët e Bleona Hasanit transmetohen në radion shtetërore të Suedisë

14 vjeçarja Bleona Hasani, vajza shqiptare e lindur në Suedi, atje ku edhe po e vazhdon jetën dhe karrierën e saj, është një artiste e re e cila premton shumë në botën e muzikës, shkruan KultPlus.

Ajo tashmë ka realizuar dy këngë në Suedi të cilat po rezultojnë si shumë të suksesshme atje.

Kënga e parë e Bleonës titullohet “Opposites Attract” e të cilën e ka realizuar me produksionin Rexius Records në Suedi, ndërsa kënga e dytë e saj është “No one like you” e realizuar  me produksionin “Soul family entertainment”.

Këngët e Bleonës po transmetohen në radion shtetërore të Suedisë, duke u renditur kështu ndër këngët më të dëgjuara atje, bashkë me Dua Lipën e Zara Larsson.

Bleona është duke punuar fort që të ndërtojë një karrierë në Suedi e më gjerë. Mosha e saj e re është në favor të saj, andaj ajo ka kohën përpara të dëshmojë tutje veten në rrugën që ka nisur. / KultPlus.com