Bleonah sjell këngën “Honest” (VIDEO)

“Good Vibes” e ‘No one like you” janë dy këngët e këngëtares shqiptare Bleona Hasani (Bleonah) e cila karrierën po e zhvillon kryesisht në Suedi. Këngët e saj kanë marrë vëmendje atje dhe janë transmetuar në radiot shtetërore të Suedisë. Kjo padyshim që e ka shtyrë këngëtaren të punoj edhe më shumë.  

Bleonah tashmë ka publikuar këngën e radhës e cila titullohet “Honest”. Kënga është punuar me artistë suedezë dhe po pëlqehet nga publiku.

Vajza nga Mitrovica po punon fuqishëm që të ndërtojë një karrierë në Suedi e më gjerë. / KultPlus.com