Rita e mrekullueshme në New York (FOTO)

Rita Ora, është e njohur për stilin e veçantë të modës, prandaj nuk ishte befasi kur u shfaq ndryshe të mërkurën në New York.

Në 75-vjetorin e Le Petit Prince në World Trade Center Observatory, krijuesja e hitit “Your Song” mori vëmendjen për fustanin e saj të zi “Dolce & Gabbana”.

Bukuroshja 27-vjeçare shfaqi stilin e saj me fustanin gjeometrik dhe shumë të balancuar./ KultPlus.com