Kryetari i Bashkisë së Tiranës fton Dukagjin Lipën dhe Lorik Canën, paralajmëron nje plan fantastik

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Velijaj ka pritur sot në takim Dukagjin Lipën dhe Lorik Canën, përcjell KultPlus.

Këtë takim Velijaj e ka bërë me rastin e Ditës së Rinisë.

Përmes një njoftimi në Facebook, Velijaj thotë se mezi presin t’i ndajnë planet që i kanë për muzikën dhe sportin.

KultPlus ua sjell postimin e plotë të tij:

Tre muskëtierët!

Super kënaqësi të kisha në Tiranë Dukagjin Lipa dhe Lorik Cana për Ditën e Rinisë! 🎠

Mezi pres t’ju tregojmë çfarë planesh fantastike kemi për muzikën e sportin gjatë vitit të ri, kur Tirana do të jetë Kryeqyteti Europian i Rinisë!./KultPlus.com