Edhe Dua Lipa me këngë për “Fifty Shades Freed” (VIDEO)

Është publikuar lista e këngëve të përfshira në kolonën zanore të filmit “Fifty Shades Freed”.

“For You” e Rita Orës dhe Liam Paynet udhëheq listën, ndërsa aty është edhe Dua Lipa që në bashkëpunim me Whethanin këndojnë “High”.

Lista e plotë e kolonës zanore të këtij filmi do të bëhet e ditur kur të debutojë filmi më 9 shkurt./ KultPlus.com

Publikohet traileri i “Fifty Shades Freed” (VIDEO)

Tashmë është publikuar edhe traileri i “Fifty Shades Freed”, në të janë shfaqur disa prej skenave të cilat janë pjesë e filmit që pritet të publikohet më 14 shkurt të vitit 2018, shkruan KultPlus.

Ky film e sjellë Christian dhe Anastasia në rrugën e tyre drejt altarit së bashku. Duke qenë se në fundin e filmit të dytë Ana dhe Christian kurorëzuan lidhjen e tyre me fejesë. Përveç që ky film i shfaq këto dy personazhe të martuar, aty pritet të shihen edhe shumë aventura të reja të dashurisë të tyre.

Historia e këtij çifti me ngjarjeve të reja dhe romantike do të shfaqet për publikun pikërisht në ditën e Shën Valentinit. /KultPlus.com