Georgina Rodriguez në eventin madhështor e veshur nga dizenjatorja kosovare

Cristiano Ronaldo ka qenë kryetemë mediatike këtë fundjavë, pasi u shpall futbollisti i shekullit në ceremoninë Globe Soccer Awards në një eveniment madhështor në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Në ceremoninë e zhvilluar në objektin ikonik, Burj Khalifa, ai ishte i shoqëruar nga partnerja e tij, Georgina Rodriguez.

Dhe derisa superylli i Juventusit kishte veshur kostum të hirtë, Georgina zgjodhi një fustan të kuq të shndritshëm duke arritur të tërheqë vëmendjen e fotoreporterëve.

Ndërsa, raportohet se Lia Stublla i ka bërë përsëri fustanin Georginas në mbrëmjen kur Cristiano Ronaldo mori çmimin e më të mirit të shekullit nga “Globbe Soccer”.

Portugezja ka marr vëmendjen e mediave botërore rozë me fustanin e kuq. / KultPlus.com

Georgina, e dashura e Cristiano Ronaldos me fustan të disenjatores shqiptare

Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, ka zgjedhur si disenjuese të fustaneve të saj shqiptaren Lia Stublla, përcjell Shqiptarja.

Rodrigez është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti për arsye të Ronaldos.

Së fundmi ajo është shfaqur në një event me fustanin ngjyrë gri me nunaca dhe duket vërtet bukur.

Edhe disa ditë më parë, Georgina është shfaqur përsëri me një fustan ngjyrë bojëqielli duke i besuar pamjen e saj shqiptares.

Image