Angelina Jolie: Aktrimi së bashku me Brad Pitt ka rezultuar të jetë ide e gabuar

Angelina Jolie së fundmi në një intervistë ka treguar se vendimi për të bërë një film së bashku me ish-bashkëshortin e saj Brad Pitt në vitin 2015, më pak se një vit përpara ndarjes së tyre, kishte qenë një ide e gabuar shkruan Hello, përcjellë KultPlus.

Ata së bashku janë paraqitur në filmin “By the Sea”, që është një dramë romantike amerikane e vitit 2015 e shkruar dhe dirigjuar nga Angelina Jolie.

“Doja që ne të bënim një punë serioze së bashku, dhe doja ta shihja atë duke e bërë këtë punë, prandaj mendova se mund të ishte një mënyrë e mirë që të komunikonim me njëri-tjetrin , dhe një njëfarë mënyrë edhe ka qenë e tillë. Në anën tjetër ne kemi mësuar disa gjëra gjatë asaj kohe, por ka pasur një hidhërim gjatë asaj situate që vazhdoi edhe më tutje “, është shprehur aktorja gjatë intervistës.

Duke folur për marrëdhëniet e tyre, ajo shtoi “Gjërat ndodhin për arsye të ndryshme”. Ylli gjithashtu tregoi edhe për jetën e saj të hershme, dhe pranoi se fakti i asaj që prindërit e Jolie, kishin qenë aktorë dhe që ajo ishte rritur në Hollywood, pritjet ndaj saj kishin qenë të bëhej aktore.
Ajo më tutje shpjegoi: “Shumë njerëz në këtë qytet mendojnë se të jesh një aktor është gjëja më e madhe në botë dhe profesioni më i mirë, kështu që ju jeni të shtyrë të jeni e tillë para se të jeni në gjendje të shqyrtoni mënyra të tjera të jetës”, është shprehur tutje aktorja Jolie./ KultPlus.com