Kjo është kënga e Kastro Zizos që u largua nga RTSH (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar Kastro Zizo, është larguar nga udhëheqësit e Festivalit të Këngës në RTSH, festival ky i cili fituesin e qon drejt në Eurovizion, shkruan KultPlus.

Ende nuk është e artë se për çfarë arsye është larguar kënga e Zizos dhe ai nga ky festival, mirëpo mbrëmë në emisionin Top Show, përpos akuzave të rënda që Kastro Zizo ka drejtuar nga udhëheqësit e këtij festivali, ai edhe ka kënduar këngën me të cilën është larguar nga RTSH.

Kënga me titull “I huaj” këndohet nga Kastro Zizo bashkë me Ketlin Pjalmi./ KultPlus.com