Kushtrim Hoxha shumë shpejt me këngë të re (VIDEO)

Aktori dhe këngëtari kosovar, Kushtrim Hoxha i cili po vazhdon me prurjet e tij sidomos në aktrim, ku është bërë pjesë e shumë filmave e serialeve kryesisht në New York, kësaj radhe po vjen me një këngë, shkruan KultPlus.

Hoxha në rrjetin e tij social Facebook ka shpërndarë këngën “Qytetit”, këngë të cilën e solli në vitin 2014, por ai ka vazhduar të tregoj se është në proces të punës për të sjellë një tjetër këngë.

“Ni kange e para 2-3 vjete per qytetin , shiun etj. Ne proces tu e shkru kangen e re, se metem…”, ka shkruar Hoxha.

Këngët e Kushtrimit gjithmonë vijë të veçanta dhe me plot stil, mbetet të shihet se çfarë do të na sjellë kësaj radhe artisti. / KultPlus.com