Shqiptaret në VMA Kickoff (FOTO)

Dy shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha, mbrëmë ishin pjesë e koncertit VMA Kickoff, që u mbajt në Terminalin e 5 në New York, shkruan KultPlus.

Që të dy shqiptaret performuan në këtë koncert që është pjesë e ceremonisë VMAs, që mbahet sonte me fillim nga ora 21:00.

Këtë ceremoni do ta udhëheq Rita Ora, ndërsa të nomunuara janë përpos Rita Orës edhe Bebe Rexha e Dua Lipa.

Që të tria sonte pritet që të shkëlqejnë në këtë ngjarje.

Ndërkohë po sjellim fotografi se si janë dukur yjet shqiptare mbrëmë./ KultPlus.com