Rita Ora sjellë videoklipin e ri (VIDEO)

Rita Ora dhe Avicii, publikuan një videoklip të mrekullueshëm të këngës së tyre “Lonely Together”, shkruan KultPlus.

Kjo këngë ishte publikuar muajin e shkuar në versionin audio ndërsa tash vjen me një videoklip me plot ngjyra. “Lonely Together” kënga që bëri bashkë Ritën dhe Aviciin do të jetë pjesë e albumit të radhës të Aviciit./ KultPlus.com