Rita Ora edhe në kopertinën e “L’Officiel Italia”, shfaqet me një modesti të rrallë vizuale (FOTO)

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora po vazhdon me suksesin e saj në tregun botëror. Së fundmi ajo ka pozuar për kopertinën e magazinës italiane “L’Officiel Italia”, shkruan KultPlus.

Fotografitë e realizuara nga Lee Malone e shfaqin Ritën në një anë krejtësisht ndryshe me të cilën jemi mësuar ta shohim. Në ngjyra më të errëta dhe me një ftohësi vizuale, Ora ka pozuar për veshjet e koleksionit të vjeshtës 2022.

Ndërsa, veshjet e markës “Prada” vijnë të realizuara nga Giorgia Cantarini dhe dukshëm shfaqen në një formë të veçantë, gjë që i shkon shumë pamjes së Orës. Ndërsa, grimi vjen nga produktet e tregut të krijuara nga Elena Ora, nëna e Ritës, dhe Kate Head.

Më poshtë KultPlus ua sjell fotografitë e realizuara në kuadër të këtij sesioni. / KultPlus.com