Majk dhe Butrint Imeri vijnë me këngë të re (VIDEO)

Hip hop artisti, Majk, dhe këngëtari Butrint Imeri, kanë publikuar projektin e ri.

Bëhet fjalë për një këngë ritmike, e cila i sjell dy artistët bashkë në një këngë me potencial për hit.

Kënga është punuar ngaRzon Music kurse teksti nga vet artistët.

Ndërkaq, videoklip me pamje mjaft atraktive është punuar nga Entermedia.

Për Majk ky projekt ështëi pari pas këngës “Nuk dorëzohna”, kurse për Butrintin shërben si një paralajmërim për një verë të nxehtë. / KultPlus.com