Manjola Nallbani vjen me koncert recital

Koncerti titullohet “Jetë me ju” Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Manjola Nallbani më 16 maj do të mbajë koncertin e saj recital, “Jetë me ju”.

Koncerti do të mbahet me fillim nga ora 19:00 në Qendrën Kulturore- Katedralja Ortodokse në Tiranë, përcjell rtv21.tv

Manjola Nallbani, koncertin e ka emëruar “Jetë me ju”, për shkak të duartrokitjeve dhe mirëpritjes që publiku i ka bërë ndër vite. Në skenën e koncertit recital bashkë me Manjolën do të ngjiten edhe artistë të tjerë shqiptarë. /KultPlus.com