Shqiptarja Bebe Rexha do të performojë në American Music Awards (FOTO)

Bebe Rexha pritet që të jetë një nga performueset në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards.

Ajo pritet të performojë projektin e saj me Florida Georgia Line të titulluar “Meant to Be” dhe i cili u lansua kohë më parë.

Bukuroshja shqiptare ka konfirmuar se do të performojë këtë të diel bashkë me këtë grup dhe se versionin e performancës do ta lansojë për shkarkim për të gjithë adhuruesit e saj.

Ndryshe, Bebe Rexha konsiderohet një prej yjeve më të mëdha të muzikës botërore./ KultPlus.com

Performing "Meant To Be" at the @Amas this November 19th with @flagaline !!!

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on