Dua Lipa publikon prapaskenat e hitit ‘We are good’ (VIDEO)

Ditët e fundit sytë e botës ishin kthyer nga Dua Lipa, e cila ‘rrëmbeu’ fuqishëm ceremoninë e çmimeve ‘Grammy’, shkruan KultPlus.

Ndërkaq, muajin e kaluar, Dua publikoi këngën ‘We are good’, këngë kjo që u prit mjaft mirë nga adhuruesit e saj. Sot, Dua ka publikuar edhe prapaskenat e xhirimeve të videoklipit të kësaj kënge, mirëpo, ajo çfarë e bëri të veçantë këtë paraqitje të Duas, kanë qenë fustanat origjinal që janë përdorur edhe në filmin e njohur ‘The Great Gatsby’.

‘Këtu është magjia prapa We’re Good, drejtuar nga Vania Heymann dhe Gal Muggia. Unë ende ëndërroj për veshjet origjinale Great Gatsby që i kam veshur për këtë video’, ka shkruar Dua në rrjetin social Facebook. / KultPlus.com