Rita Ora shfaqet plot elegancë në krijimin e Valdrin Sahitit (VIDEO)

Në mesin e emrave të njohur në botë që ka veshur me kreacionet e tij, tashmë në këtë listë Valdrin Sahiti ka vendosur edhe Rita Orën.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është veshur me fustan të kreatorit kosovar, dhe këtë e ka treguar vet ajo në një postim në rrjetin social Instagram.

30 vjeçarja postoi një video ku shihet e veshur me një fustan të zi elegant, me prerje tek gjoksi dhe beli në të cilin kishte detaje me gurë, ndërsa një tjetër prerje të gjatë kishte edhe tek këmbët.

Në mbishkrimin e video, Rita ka etiketuar Valdrinin duke i bashkangjitur edhe një zemër të zezë. / KultPlus.com