J Lo i rikthehet ekranit (VIDEO)

Jennifer Lopez rikthehet në ekran të madh me një super film, “Second Act”, i cili parashihet të shënoi suksese të mëdha në arkat filmike botërore.

Lopez, ka një kohë të gjatë që nuk ka luajtur në një film, pasi kohëve të fundit është fokusuar më shumë në muzikë, kontributin në fushën e bamirësisë dhe angazhimin e saj me rol në serinë “Shades Of Blue”, përcjell Express i KTV-së. /KultPlus.com