Shakira dhe J.Lo me performancë të mahnitshme mbrëmë në Super Bowl (VIDEO)

Kur dy divat e muzikës botërore bëhen bashkë, spektakli është i sigurt, shkruan KultPlus.

Shakira dhe J.Lo kanë performuar mbrëmë në shfaqjen Super Bowl.

Kjo shfaqje është pritur me entuziazëm të madh nga fansat të cilët në asnjë mënyrë nuk janë ndarë të zhgënjyer mbrëmë.

J.LO dhe Shakira kanë mrekulluar publikun me performancat e tyre. Për më tepër KultPlus ju sjell videon nga kjo mbrëmje e zjarrtë. / KultPlus.com

Shakira dhe J.Lo do të interpretojnë në Super Bowl

Kur dy divat të muzikës botërore bëhen bashkë, spektakli është i sigurt.

Shakira dhe J.Lo do të performojnë në shfaqjen Super Bowl të këtij viti.

Lopez ka njoftuar fansat e saj në Twitter se nuk do të jetë e vetme dhe bashkë me të do të jetë edhe ylli latin Shakira.

Shfaqja do të mbahet më 20.02.2020 dhe po pritet me entuziazëm nga fansat.

J.LO dhe Shakira dallojnë për shfaqjet e mrekullueshme në koncertet dhe tani do të keni një arsye më shumë për të ndjekur futbollin amerikan. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/B24wP5cJ7Jp/

J Lo i rikthehet ekranit (VIDEO)

Jennifer Lopez rikthehet në ekran të madh me një super film, “Second Act”, i cili parashihet të shënoi suksese të mëdha në arkat filmike botërore.

Lopez, ka një kohë të gjatë që nuk ka luajtur në një film, pasi kohëve të fundit është fokusuar më shumë në muzikë, kontributin në fushën e bamirësisë dhe angazhimin e saj me rol në serinë “Shades Of Blue”, përcjell Express i KTV-së. /KultPlus.com