Brenda shtëpisë dy milionë dollarëshe të Bebe Rexhës në HollyWood Hills (FOTO)

Artistet shqiptare kanë arritur një sukses të jashtëzakonshëm në botë. Rita Ora, Bebe Rexha, Dua Lipa e Ava Max janë vetëm disa nga emrat e këngëtareve shqiptare që me famën e tyre kanë rritur në të njëjtën kohë edhe të hyrat falë karrierës së suksesshme profesionale, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha përveç të tjerash sot gëzon një shtëpi superluksoze në Hollyëood Hills, në California.

Këtë shtëpi Bebe e bleu në vitin 2018 me një çmim prej dy milionë dollarësh.

Nga pishina luksoze e deri tek pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, në oborrin e shtëpisë i ka të gjitha. Oborri me mure dhe i mbyllur po ashtu ndihmon në ruajtjen e intimitetit të artistes tonë.

Vizitorët mund të kalojnë ca kohë në dhomën e ndenjës, teksa dhoma e gjumit përmban një tingëllimë të këndshme për lexim. Me dushin e saj me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezuara, dhoma ka gjithçka që këngëtarja dëshiron të bëjë pas një dite të gjatë.

Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të bardhë komode dhe një suitë të plotë për mysafirë.

Për më tepër po ju sjellim fotografitë më poshtë. / KultPlus.com