Meghan Markle e kërkuar nga studiot hollywoodiane për bashkëpunim

Dukesha e Sussexit, Meghan Markle, është pushtuar nga ofertat e shumta për filma.

38-vjeçarja e cila ishte pjesë e kastës së aktorëve të serisë “Suits”, para se të martohej me princin Harry, besohet se ka marrë oferta të shumta nga Hollywoodi pas punës së shkëlqyer si narratore e dokumentarit të studios Disney, me titull “Elephant”, transmeton Koha.

Një burim i çiftit mbretëror citohet të ketë thënë për “Daily Mail”: “Studioja Disney ishte plotësisht e kënaqur me punën që Meghani e ka bërë për ta. Ajo ka bërë marrëveshje vetëm për një projekt, por është në diskutime për t’u angazhuar dhe në filma të tjerë dhe ide, për të cilat mund të bashkëpunojnë në të ardhmen.”

Bëhet e ditur se edhe studio të tjera filmike kanë kontaktuar me dukeshën Markle, e cila u shpërngul në vendlindjen e saj Los Angeles në fillim të këtij viti, bashkë me burrin e saj Harry dhe djalin e tyre 13-muajsh, Archie.

Por, duket se aktorja është në kërkim të projektit të duhur për karrierën e saj, dhe duhet të jetë diçka në të cilën ajo beson vërtetë.

Ndërkohë, në të kaluarën Meghan Markle kishte thënë se shpreson që dokumentari i saj i fundit, “Elephant”, i cili i ndjekë elefantët Shani dhe Jomo në një udhëtim epik përreth shkretëtirës Kalahari, do t’i inspirojë njerëzit të kujdesen më shumë për njëri-tjetrin, kafshët dhe planetin tonë. / KultPlus.com

Brenda shtëpisë dy milionë dollarëshe të Bebe Rexhës në HollyWood Hills (FOTO)

Artistet shqiptare kanë arritur një sukses të jashtëzakonshëm në botë. Rita Ora, Bebe Rexha, Dua Lipa e Ava Max janë vetëm disa nga emrat e këngëtareve shqiptare që me famën e tyre kanë rritur në të njëjtën kohë edhe të hyrat falë karrierës së suksesshme profesionale, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha përveç të tjerash sot gëzon një shtëpi superluksoze në Hollyëood Hills, në California.

Këtë shtëpi Bebe e bleu në vitin 2018 me një çmim prej dy milionë dollarësh.

Nga pishina luksoze e deri tek pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, në oborrin e shtëpisë i ka të gjitha. Oborri me mure dhe i mbyllur po ashtu ndihmon në ruajtjen e intimitetit të artistes tonë.

Vizitorët mund të kalojnë ca kohë në dhomën e ndenjës, teksa dhoma e gjumit përmban një tingëllimë të këndshme për lexim. Me dushin e saj me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezuara, dhoma ka gjithçka që këngëtarja dëshiron të bëjë pas një dite të gjatë.

Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të bardhë komode dhe një suitë të plotë për mysafirë.

Për më tepër po ju sjellim fotografitë më poshtë. / KultPlus.com