Rita Ora publikon këngën e re “Seaside” (VIDEO)

Rita Ora ka publikuar të premten këngën e saj më të re, të titulluar “Seaside”, të paralajmëruar ditë më parë nga mediat e huaja.

Kënga është bashkëpunim i këngëtares nga Kosova me artistë të tjerë si: Diane Warren, Sofia Reyes dhe Reik.

Videoklipi është xhiruar në një plazh, teksa këngëtarja 30 vjeçare shfaqet në veshje plazhi dhe me një rrjet të zezë me gurë, sipër.

Rita një ditë më parë ka paralajmëruar se nga 27 gushti do të dalin në shitje biletat për shfaqjen e saj muzikore nga Kulla Eiffel në Paris.

Ky projekt do të shfaqet për fansat më 30 shtator. / KultPlus.com