G4SHI dhe Njomza publikojnë këngën më të re (VIDEO)

Dy këngëtarët shqiptarë, kanë publikuar këngën e tyre më të re, njëherit edhe kënga e tyre e parë së bashku e cila titullohet ‘Upset’, njofton KultPlus.

“Upset” është një këngë krejt ndryshe në zhanër.

Njomza këndon në refrenin e këngës derisa edhe videoklipi i këngës është i realizuar në mënyrë tejet profsionale.

Premierën e kësaj kënge Gashi e dha nëpër rrjetet sociale.

Si zakonisht, edhe kjo këngë e Gashit është pritur mirë nga publiku amerikan, sidomos nga fansat e Gashit të cilët e kanë vërshuar atë me komente pozitive në Instagram.

Po YouTube kënga është online edhe në “Spotify”, “Apple Music”, “Google Play”, “Deezer”, “iTunes Store” dhe “Napster”. / KultPlus.com