Sonte në Prishtinë hapet “Tregu i Fundvitit” dhe bëhet ndezja e dritave për festat e fundvitit


Komuna e Prishtinës ka njoftuar qytetarët se sonte, më datë 13 dhjetor, duke filluar nga ora 19:00 në sheshin “Xhorxh Bush” do të hapet “Tregu i Fundvitit” si dhe do të bëhet ndezja e dritave për festat e fundvitit, përcjellë KultPlus.com

Gjithashtu, do të ketë edhe performanca muzikore nga “String String” si dhe grupi “Okarina”.

“Ejani të festojmë së bashku”, thuhet në njoftim. / KultPlus.com