12 vjetori i Next Level në Zone Club vjen me Martin Buttrich dhe Behrouz

Pas hapjes së mrekullueshme të së shtunës me Cocoon Worldwide, Zone Electronic vazhdon me electronic series të dytë të shtatorit.

Më 15 shtator, Zone Electronic Series feston 12 vjetorin e Next Level promotions. Filloi në vitin 2006, dhe vazhdon të jetë e suksesshme edhe tash, promovimet Next Level kanë sjellë disa artistë dhe vepra të mrekullueshme.

Në bashkëpunim me Next Level, Zone Electronic Series ju prezanton këtë line-up: Behrouz (Do not sit on the furniture, Miami) Martin Buttrich (Rhythm Assault, Barcelona) Rinia Rinia (Zurich) Tipariteti i Martin Buttrich.

“Për ata që nuk e kanë pa live, kjo eksperiencë do të jetë dyfishi i përvojës, pasi ajo që keni me pa është një gjeni që bon magji me çfarëdo instrumenti që ky Gjerman ka me marrë me veti prej Los Anxhelosit. Nejat e All Day I Dream filluan në një rooftop në Brooklyn, e tash jonë bo senzacion ndërkombëtar, nga I madhi Lee Burridge me gjenialitetin e tij. Vetëm disa DJ të përzgjedhur kanë fatin dhe aftësinë për t’u bashkuar dhe të bëhen pjesë e All Day I Dream, dhe Behrouz është një prej tyre. I njohur për tingujt e tij shpirtëror, talenti i Deep Dish zgjedhur për 2015 po vjen të na lumturoj bashk me Martinin. Senzacioni Rinia Rinia i bashkangjitet line-up nga Cyrihu”, thuhet në komunikatë. /KultPlus.com