займ на карту онлайн потребительский кредит

Babai i Rita Orës: Është e rëndësishme që fëmijët tanë të vizitojnë Prishtinën

Maj 5, 2019 - 7:00 pm

Babai i Rita Orës ka shpërndarë një fotografi ku shihet shtëpi e tyre në Prishtinë. Këtë fotografi ai e ka shoqëruar me një përshkrim ku thekson se për të është e rëndësishme që fëmijët e tij të vizitojnë vendlindjen e tyre, Prishtinën.

“Vera Ora, shtëpia është aty ku është edhe zemra. Ndonëse jetojmë në Londër është shumë e rëndësishëm për ne dhe fëmijët tonë/ brezat e ardhshëm që të vizitojnë qytetin tonë Prishtinën, Kosovën”, ka shkruar ai në postimin e tij në Facebook./ KultPlus.com

Të ngjajshme