Blackpink ndan detaje rreth albumit të ri

8 Shtator, 2022 - 10:15 pm

Grupi i vajzave nga Koreja e Jugut, “Blackpink” ka ndarë më shumë detaje rreth albumit të ri.

Grupi ka ndarë një listë të këngëve nga incizimi nga albumi Born Pink të mërkurën.

Born Pink do të ketë tetë këngë, “Pink Venom”, “Shut Down”, “Typa Girl”, “Yeah, Yeah, Yeah”, “Hard Love”, “The Happiest Girl”, “Tally” dhe “Ready for Love”, shkruan The People.

Blackink ka lëshuar një këngë të re me një videoklip gjatë gushtit.

Grupi ka ndarë një poster me titullin “Shut Down”.

Albumi i grupit do të dalë më 16 shtator./koha/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme