Eugent Bushpepa së shpejti me koncert të drejtpërdrejtë

18 Dhjetor, 2020 - 11:39 pm

Këngëtari i njohur Eugent Bushpepa do t’i gëzoj së shpejti artdashësit e tij, shkruan KultPlus.

Më 20 dhjetor, virtualisht do të jehoj zëri i Bushpepës nëpërmjet koncertit të drejtpërdrejtë “Break The Darkness”.

Në këtë koncert që do të transmetohet në facebook, dëgjuesit do të kenë rastin të shohin performancën plotë magji të muzikës rok nga Bushpepa.

Ky koncert realizohet me mbështetjen e Bashkisë së Tiranës dhe Credins Bankës. / KultPlus.com

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=274&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fbushpepagent%2Fvideos%2F1007659219726063%2F&show_text=false&width=560

Të fundit

Të ngjajshme