2po2 me këngën e re lufton “Kartelin” e shtetit (VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar, 2po2, së shpejti do të publikojë këngën e tij të re me titull “Kartel”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes rrjeteve sociale, ku ka publikuar trailerin e videoklipit të ardhshëm.

Në videon e publikuar, 2po2 shihet teksa udhëheq një grup që synon t’ua kthejë qytetarëve paratë e marra nga politikanët.

“S’ka më kartel në Kosovë”, e mbyll fjalimin para këtij grupi reperi 2po2.

Ai s’ka treguar ndonjë datë specifike se kur do të publikohet projekti i ri./ KultPlus.com

2po2 sjellë këngët e tij në versionin akustik (VIDEO)

Reperi 2po2 në bashkëpunim me këngëtaren Albulena Jashari, ka publikuar versionin akustik të disa prej këngëve të tij të mëparshme.

“Beso” dhe “A e din” janë disa prej këngëve të cilat reperi i ka publikuar të martën në mbrëmje./ KultPlus.com