E pasionuar pas Britney Spears, Bebe Rexha risjell këngën hit ‘Oops..I Did It Again’

Këngëtarja shqiptare e njohur në botë, Bebe Rexha, së fundmi ka përpunuar njërën nga këngët e saj të preferuara ‘Oops..I Did It Again’, të interpretuar kohë më parë nga idhulli i saj, Britney Spears, shkruan KultPlus.

Më poshtë gjeni videon e publikuar nga Bebe Rexha në Instagram:

Bebe Rexha flet pas goditjes që mori me telefon në fytyrë gjatë koncertit: Jam mirë

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, ka publikuar fotografi ku shihet syri i saj i mavijosur pas goditjes me telefon nga një pjesëmarrës në një koncert, shkruan KultPlus.

Këto fotografi Bebe Rexha i ka hedhur në rrjetin social, Instagram duke thënë se ‘Jam Mirë’.

Sot ajo gjatë një perfomance u sulmua me telefon, përderisa ishte duke e bërë me duar simbolin shqiptar, ‘shqiponjën dykrerëshe’, nga nga 27 vjeqari Nicolas Malvagna, i cili më pas edhe është arrestuar./KultPlus.com

Pas suksesit të “Bebe”, Era Istrefi paralajmëron një këngë të re

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë këngën e saj të re, shkruan KultPlus.

Istrefi, e cila po shijon suksese madhështore me hitin e saj “Bebe”, ka pyetur mbështetësit e saj në “Instagram”, në qoftë se dëshirojnë që kënga e rë të publikohet të premten ose të shtunën.

“TKRKT së shpejti.. A pe doni t’premten a t’shtunen”, ka shkruar Istrefi në rrjetin social “Instagram”.

“BEBE” deri më tani ka arritur 15 milionë shikime në “YouTube”, ndërsa mund të dëgjohet edhe përmes platformave të tjera muzikore. /KultPlus.com

Era Istrefi dhe rikthimi i madh, kënga ‘Bebe’ merr pëlqimin e madh të publikut

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, ka lansuar së fundmi këngën e saj “Bebe”, duke u rikthyer në muzikë pas një mungese të gjatë, shkruan KultPlus.

Ky projekt i realizuar nga artistja, u prit mirë nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Përpos pëlqimeve që mori nga Kosova, kjo këngë ritmike u bë virale dhe po qëndron në vendin e parë të renditjeve në Zvicër.

Era ka paralajmëruar në “Instagram” se është gati në realizimin e klipeve dhe këngëve të reja.

Ky projekt i artistes u prit mirë dhe për kaq kohë të shkurtër kaloi shifrën e gjashtë milionë klikimeve në platformën YouTube. /KultPlus.com