Rita Ora zbulon unazën e martesës që Waititi i ka dhuruar (FOTO)

Rita Ora i ka mbajtur të fshehta detajet rreth martesës së saj me Taika Waititi, pa asnjë konfirmim të datës së saktë kur çifti shkëmbyen zotimet e tyre, transmeton KultPlus.

Këngëtarja zbuloi më shumë detaje rreth unazës së saj të fejesës në The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, të cilën deri më tani nuk ia ka treguar askujt.

Me një gur të madh të gjelbër dhe gur të vegjël prej diamanti përreth, unaza e këngëtares dukej shumë unike dhe e përshtatshme për karakterin e saj, të një vajzë rebele dhe energjike.

Ajo më pas edhe këndoi këngën e saj të re “You Only Love Me”.

KultPlus, ua sjell edhe performancën e saj, që ishte mbresëlënse. /KultPlus.com

Performanca e fuqishme e Bebe Rexhës te ‘Jimmy Fallon’ (VIDEO)

Këngëtarja Bebe Rexha është paraqitur më këngën e saj të re “I’m A Mess”, e cila është pjesë e albumit të posapublikuar “Expectations”, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha luajti një shfaqje dramatike gjatë spektaklit Jimmy Fallon të hënën. Këngëtarja nisi këngën e cila të rrëmben shumë lehtë gjersa ishte e shtrirë në një shtrat spitalor, ndërsa një infermiere qëndronte pranë.

Në ndërkohë valltarët e veshur me rroba si doktorë dhe punonjës kërcenin së bashku me këngëtaren, duke pasqyruar temat e shtytjes dhe tërheqjes së këngës dhe duke kulmuar në një luftë me jastëkë në skenë, ku u shfaq edhe i gjithë konflikti.

Më poshtë mund të ndiqni performancën e plotë të këngëtares Bebe Rexha./ KultPlus.com

https://www.youtube.com/watch?v=u6RjOx_VVP4