Rita, Dua dhe Bebe të mahnitshme në pre-Grammy (FOTO)

Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, shndritën mbrëmë në mbrëmjen pre-Grammy 2018-të, shkruan KultPlus.

Të tri këngëtaret shqiptare më veshjet e tyre të mrekullueshme, ishin nën fokusin e medieve të mëdha botërore. Ato bashkë me shumë artistë të tjerë botërorë parakaluan në tapetin e kuq, të kësaj mbrëmja që mbahet para ndarjes së çmimeve Grammy./ KultPlus.com