Publikohet për herë të parë hartimi i fundit i Agim Ramadanit (FOTO)

Sot, heroi i kombit tonë, Agim Ramadani do të festonte ditëlindjen e tij të 58-të, apo siç ka theksuar bashkëshortja e tij, ditëlindjen e 22-të si heroi i atdheut, shkruan KultPlus.

Shkukrije Ramadani, bashkëshortja e heroit Agim Ramadani, sot për herë të parë ka publikuar hartimin e fundit të heroit nga shkolla e mesme.

”Sot është ditëlindja jote e 58, Gimi jem, apo e 22 si hero i atdheut! Në gjurmim kujtimesh nga ato pak dokumente e foto të rinisë që kanë shpëtuar nga dora barbare kam gjetur hartimin e fundit nga shkolla e mesme, ku profesoresha Shejnaze Elezi te noton me 5 plus. Sot do ta ndajë me ju miq të nderuar, me ju që çmoni Agimin dhe vlerat e lirisë!”, ka shkruar Shukrije Ramadani në Facebook. / KultPlus.com