займ на карту онлайн потребительский кредит

Arusha Ema dhe lëvizjet e saj simpatike në Pyllin e Arinjve në Prishtinë

Gusht 30, 2018 - 6:46 pm

Nuk ndodhë shpesh që ti shohim arushat në lëvizje fantastike.

Në Bear Sanctuary Prishtina – një vend magjik për arushat e shpëtuara, Ema është ajo që bën lëvizjet më të mira.

Një arushë e dashur sikur të gjitha të tjerat, në këtë video të postuar nga Bear Sanctuary Ema shihet duke kërcyer, e lumtur në këtë ambient.

Bear Sanctuary Prishtina është shndërruar në një parajsë për këto kafshë të bukura dhe lozonjare. Roni, në anën tjetër, është arushi që nuk duket fort i entuziasmuar nga ky vallëzim, për dallim prej neve tjerëve. / KultPlus.com

Të ngjajshme