Kleofina Pnishi, shqiptarja që mund të bëhet Miss Franca 2018 (VIDEO)

21 Gusht, 2017 - 9:37 pm

Kleofina Pnishi është një tjetër bukuroshe shqiptare e cila ka mahnitur audiencën franceze me elegancën dhe bukurinë e saj, shkruan KultPlus.

https://www.youtube.com/watch?v=s21B0BgqGdk

Para pak javësh, Pnishi u shpall Miss Provence në Francë, një regjion me 5 milion banorë. Pnishi do ta përfaqësojë Provence në Miss Franca 2018-të, garë e bukurisë që po planifikohet të mbahet në dhjetor të këtij viti.

Pnishi është 23 vjeçare ndërsa po bën karrierë në Francë, dhe mbetet ndër modelet më aktive momentalisht në këtë shtet. / KultPlus.com

Të ngjajshme