Rita Ora flet për takimin me Princin Harry (FOTO)

Rita Ora më në fund ka takuar Princin e saj! Në muajin e kaluar ylli i “Your Song” vizitoi Pallatin Kensington me ç’rast u takua me familjen mbretërore, Princin William dhe Harryn.

Ajo thotë se ishte paksa nervoze pasi për herë të parë po e takonte familjen mbretërore.

“Më pëlqeu shumë takimi me Princin Harry dhe Princin William. Ishte hera e parë që takova familjen mbretërore, prandaj isha paksa nervoze”, ka thënë ajo për Hello.

26 vjeçarja thotë se ishte befasuar sa të thjeshtë ishin vëllezërit mbretëror.

“Ata ishin aq të mirë, sigurisht se ata do të jenë të mirë, por ishin shumë sharmantë dhe normal”, është shprehur Ora.

Përderisa spekulimet për fejesës së Harryt, 33, dhe të dashurës së tij 36 vjeçare, Meghan Markle, këngëtarja shqiptare bëri shaka duke se Harry është ende princi i saj, transmeton koha.net./ KultPlus.com