займ на карту онлайн потребительский кредит

Publikohet traileri i Frozen 2 (VIDEO)

Shkurt 14, 2019 - 9:30 am

Ështî publikuar traileri i filmit shumë të dashur për fëmijë Frozen 2.

Frozen 2 paraqet kthimin e Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff dhe Josh Gad. Filmi do të dalë më 22 nëntor të këtij viti./ KultPlus.com

Të ngjajshme