Kështu është dukur mbretëresha e Halloween, Heidi Klum 12 orë për këtë dukje (FOTO/VIDEO)

Heidi Klum njihet si mbretëresha e Halloween, e cila njihet edhe për ndejën e madhe që e realizon për këtë mbrëmje tash e sa vite me radhë, shkruan KultPus.

Ajo për edicionin e sivjetmë është prezantuar me një dukje shumë të veçantë, për të cilën ka shpenzuar 12 orë.

KultPlus ju sjell fotografi dhe video nga dukja e Heidi Klum./KultPlus.com

Heidi Klum mbretëreshë e Halloween (FOTO)

Tashmë duket se është pranuar nga të gjithë që askush nuk e merr Halloween më seriozisht se Heidi Klum, për sa i përket kostumeve.

U bënë shumë vite tashmë që ajo i lë të gjithë gojëhapur me kostumet e sofistikuara, aq sa ka marrë titullin mbretëresha e Halloweenit.

Modelja gjermane, nënë e katër fëmijëve, e organizoi festën e parë të Halloween në vitin 2000, dhe çdo vit ka qenë më ekstravagant se tjetri, transmeotn tch. /KultPlus.com

Heidi Klum e njohur si mbretëresha e Halloween, kësaj radhe me kostum të frikshëm (FOTO/VIDEO)

Krejt bota i mbanë sytë më 31 tetor nga modelja e njohur gjermane Heidi Klum, e cila tashmë është shndërruar një mbretëreshë e Halloween, pasi që ndryshimet e saja nga viti në vit janë aq mbresëlënëse, sa të gjitha mediet e presin paraqitjen e saj përfundimtare, përcjellë KultPlus.

Ajo këtë vit ka ardhur me një kostum të frikshëm, e cila është bazuar në videoklipin e famshëm të Michael Jackson, e cila e shoqëruar edhe nga të tjerë kanë bërë një paraqitje të paparë.
Heidi Klum, përgatitjet për këtë festë i ka ndarë me ndjekësit e sajë edhe nëpërmjet rrjeteve sociale./KultPlus.com