Sibora, e mahnitshme duke kënduar këngën e Arilena Arës (VIDEO)

3 Shkurt, 2018 - 10:37 am

Spektakli ‘The Voice Kids’ po vazhdon rrugëtimin e tij në Shqipëri.

Të premteve fëmijë të ndryshëm parakalojnë para anëtarëve të jurisë, për të parë nëse një ditë mund të jenë këngëtarë të njohur dhe kësisoj për ta realizuar ëndrrën e tyre.

Mbrëmë, në emisionin e njohur shqiptar ku në juri janë Eneida Tarifa, Miriam Cani, Aleksandër dhe Renis Gjoka, ra në sy bukuroshja e vogël Sibora.

Sibora këndoi versionin anglisht të këngës “Nëntori” nga Arilena Ara, ndërsa të gjithë anëtarët e jurisë prekën butonin për tu kthyer kah ajo.

Të tjerë fëmijë po tregojnë historitë e tyre jetësore në këtë emision ku pos muzikës ka edhe rrëfime e emocione tjera njerëzore. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme